2-Way IsoFix Base MyBase

My Junior® MyBase Isofix Bazı, My Junior ana kucaklarının kolayca montajı içindir. Isofix bazını pratik bir şekilde Isofix ankrajı veya kemerle araçta sabitleyebilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz tüm yolculuklarda daima güvendedir.

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Stok kodu: Yok Kategoriler:

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“2-Way IsoFix Base MyBase” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bebeğinizi Kolayca Taşıyın

Isofix-Bazı, çocuk koltuklarının arabada güvenli şekilde sabitlenmesi için olanak sunan bir sistem olarak, asıl ana kucağının arabadan çıkartılmasını fazlasıyla kolaylaştırıyor. Isofix ankraj sistemi sayesinde ana kucağını optimal ve güvenli bir şekilde sabitleyebilirsin. Bu da bebeğinizi güvenli bir şekilde taşıma imkanı sunuyor.

Artan Güvenlik

Hızlı olup bitmesini tercih etsek de bizim için minik yolcularımızın güvenliği her zaman önceliklidir. Isofix Bazı ile çocuğunuz daima sürüş istikametinin tersine oturur, bu sayede boyun bölgesine da yüklenme olmamaktadır. Ana kucağı güvenli bir şekilde sabitlenir.

Araca Kolayca Sabitlenebilir

Üniversal Isofix-Bazı ana kucağı için baz istasyonu olarak iki farklı şekilde arabanıza güvenle takılabilir. İster araç koltuğunun kancasına hızlıca tak ve ayarlanabilir ayak sayesinde zemine sabitle veya emniyet kemerleriyle sabitleyebilirsiniz.