LUVA

Bebek taşıyıcı LUVA, doğumdan yürümeye başlayan çocuğa kadar bütün aile için maksimum güvenlik ve rahatlık sağlar. Ebeler tarafından özel olarak tasarlanan ilk bebek taşıyıcı, mutluluğunuzun özellikle sağlıklı bir gelişim için en uygun duruşunu sunar. M-pozisyonu (çömelme-yayılma postürü), ayarlanabilir köprü, yuvarlak sırt ve şans ve boyun kafalık, doğal, ergonomik pozisyon alır.

5,000.00

  • Beach Beige
  • Black Soul
  • Dolphin Grey
  • Mandala Ecrue
  • Pearl Grey Melange
  • Ruby Rose Melange
  • Sky Blue Melange
Stok kodu: Yok Kategoriler:
Renk Seçenekleri

Beach Beige, Black Soul, Dolphin Grey, Mandala Ecrue, Pearl Grey Melange, Ruby Rose Melange, Sky Blue Melange

Bebeğinize yakınlık verin

Kapüşonlu boyun desteği

LUVA, boyun kaslarını rahatlatmak ve sağlıklı duruşu desteklemek için yastıklı bir boyun desteğine sahiptir. Hava koşullarına dayanıklı kaput yağmur koruması veya alternatif olarak UV 50+ güneş koruması olarak hizmet eder.

11

Özelleştirilebilir köprü genişliği

Ayarlanabilir köprü, mutluluğunuzun M konumuna bireysel olarak ayarlanmasını sağlar. Bacakları ve kalçaları çömelme pozisyonuna getirmek için, köprü ergonomik bir duruş için kalça genişliğine ayarlanabilir.

22

Kademesiz yükseklik ayarı

Yüksekliği ayarlanabilir arka bölüm yuvarlak, anatomik olarak doğru bir sırt duruşunu ve böylece omurganın rahatlamasını garanti eder. Sırt M pozisyonu ile yuvarlanır ve arka kısım tarafından stabilize edilir. Mutluluğunuzun büyüklüğüne bağlı olarak, arka parçanın yüksekliğini bebeğinize ayarlayabilirsiniz.

33

Talimatlar

Bebek taşıyıcı LUVA, doğumdan 5. aya kadar kalbinizin yönünde bebek taşıyıcısı olarak önerilir. Yeni doğan mutluluğunuzun bacakları çömelme pozisyonuna getirilmelidir. Bu fizyolojik olarak sırtını yuvarlar ve kalçayı destekler. Böylece mutluluğunuzu birçok uyarandan korursunuz, güvende hissedersiniz ve mutluluğunuz sadece seslerinizi ve kokularınızı algılar. Böylece mümkün olduğunca yakınsınız ve mutluluğunuzun her iletişimini anında hissedebilirsiniz.

Teknik Detaylar