NAMI mit Ring

Halka ile bebek sapan NAMI yakında sizin sabit arkadaşınız olacak. Hızlı olmak ve esnek olmak istiyorsanız, NAMI Ring ile karmaşık bir şekilde puan yapar: Bağlar ve düğümler olmadan bu taşıma yardımı günlük yaşamda gerçek bir nimettir. Çabuk, ancak yine de güvenli bir şekilde sıkılır, bebeğinizin ergonomik olarak sağlıklı duruşu her zaman korunur ve esnek kalırsınız.

5,555.00

  • Mandala Ecrue
  • Square Green Turquoise
  • Stripes Blues Sky
  • Stripes Ruby Rose
Stok kodu: Yok Kategoriler:
Renk Seçenekleri

Mandala Ecrue, Square Green Turquoise, Stripes Blues Sky, Stripes Ruby Rose

Bebeğinize yakınlık verin

Farklı tahviller

Bebek Taşıyıcısı

Yan Taşıma

Arka Taşıyıcı

Özel özellikler

Ergonomik olarak sağlıklı duruş

Bebek sapan NAMI, mutluluğunuzun sağlıklı gelişimi için tüm ciltleme seçenekleriyle ortopedik olarak doğru çömelme yayılma pozisyonunu sağlar. Bebeğiniz de M konumundadır. Bu, yuvarlak bir sırt ve desteklenen bir boyun sağlar.

nm6

Optimal destek

Bebek askısının uyarlanabilir ve sağlam kumaşı, ergonomik duruşu koruyarak mutluluğunuzun omurgasını ve pelvisini rahatlatır. NAMI’nin yardımıyla sağlıklı bir duruş için.

nm7

Mutluluğunuza yakın

Ebeveynlerin kalp atışı bebeğin dinlenme yeridir. NAMI askı ile maksimum yakınlığı ve sağlıklı ergonomiyi birleştiriyoruz. Bebek taşıyıcı NAMI’ın kumaşı mutluluğunuzu güvenle kollarınızda tutar.

nm8

Teknik Detaylar

Burada NAMI bebek taşıyıcısı ile ilgili teknik verileri bulabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa veya tavsiye almak isterseniz, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Ebe Sophie, sahip olabileceğiniz soruları cevaplamaktan mutluluk duyacaktır. Yakınınızdaki bireysel taşıma önerileri için gelecekte taşıma ağımıza bir göz atın.