Çok Yönlü Kullanım

Size ve mutluluğunuza 4 yaşına kadar eşlik eder.

MY JUNIOR® NOAX

MY JUNIOR® MIYO

Konforlu

Çok yönlü çalışma fonksiyonu ile hem size hem bebeğinize ekstra konfor sağlar. Ayarlanabilir süspansiyon, HER ENGELİ RAHATLIKLA AŞAR . İtme kolunu  vücut ölçülerinize göre ayrı ayrı ayarlanabilir, böylece uzun mesafelerde bile ekstra konfor sağlar. Bebeğiniz rahat hareket edebilmesi için ekstra geniş tasarlanmış portbebe bebeğinizin her zaman rahat hareket etmesini sağlar. Portbebe ve oturma ünitesi tek tıkla değiştirilebilir bebeğiniz dünyayı daha konforlu keşfedebilir.

Yenilikçi

Artık düz lastik yok: MIYO ve NOAX bebek arabalarında özel üretim yenilikçi hava odalı lastikleri bulunur. Ekstra dayanıklıdır. Bu nedenle pürüzlü yüzeyler veya sivri nesneler üzerinden geçerken endişelenmenize gerek yoktur. Buna ek olarak, hafif alüminyum şasesi sayesinde, değiştirilebilir ekleri tüy kadar hafif, hızlı katlanabilir ve yerden tasarruf edebileceğiniz bir şekilde saklanabilir. Özellikle pratik olması hem portbebe hem oturma ünitesi takılabilir, oturma ünitesi ile birlikte kompakt bir şekilde katlanabilir.

Fonksiyonel

Çok yönlü kullanıma uygun olan bebek arabası MIYO ve NOAX birçok akıllı işlevi bir araya getiriyor. Sıcak havalarda bebeğinizi ferah tutması için özel olarak tasarlanan üst hava penceresi bebeğinize ekstra konfor ve ferahlarlık sağlamaktadır.  Oturma ünitesi kademeli olarak yatma pozisyonuna ayarlanabilmektedir. Uzun soluklu seyehatinizde bebeğinize ekstra konfor sağlamaktadır. Noax ve Miyo 4 yaşına kadar aktif bir şekilde kullanılabilir.

Güvenilir

Çok yönlü kullanıma uygun olan MIYO ve NOAX’ın kumaşları Oeko-Tex Standard 100 sertifikalıdır. Böylece, kullanılan tüm malzemelerin zararlı maddeler içermediğinden emin olabilirsiniz. Çocuğunuzun hemen yanındaki kombine bebek arabasının tüm malzemeleri% 100 nefes alabilen pamuktan üretilmiştir. Tüm dış kumaşlar kir ve su iticidir ve bebeğinizi UV50 + koruması sunar. Elbette, Allrounder kombin pusetler  Avrupa güvenlik standardı EN 1888-1: 2018’e uygundur.