Noax

Çok yönlü kombin bebek arabası olan NOAX’ın en büyük özelliği hafif olmasıdır. ayriyeten bagajı küçük olan otomobillere rahatlıkla sığabilmektedir. Geceleri NOAX’da bulunan birçok reflektör sayesinde bebeğinizin ve sizin güvenliğinizi garanti altına almaktadır. Noax’ın ebeveynler için özel olarak ürettiği organizatör anne çantasından,bebek bezi çantasına kadar ihtiyacınız olan her şeyi ebeveynlere sunmaktadır. NOAX katlandığı zaman hiçbir destek almadan dik bir şekilde durabilmektedir.

3,000.00

  • Ash Grey
  • Denim Lovers
  • Forest Green
  • Inky Night
  • Soulmate
Stok kodu: Yok Kategoriler:
Renk Seçenekleri

Ash Grey, Denim Lovers, Forest Green, Inky Night, Soulmate

Süspansiyon

Noax kombin bebek arabasının süspansiyonları özel olarak üretilmiştir. Kötü yol koşullarında bile bebeğinizin en az şekilde etkilenmesini sağlar ve bebeğinizin günlük hayatını konforlu bir şekilde kontrol altına alır. Her türlü yol şartlarında bebeğinizin kahramanı haline gelir. Geniş bir alışveriş sepetinden rahat bir taşıyıcıya.

Hava Hazneli Lastik

NOAX Kombine bebek arabasının hava hazneli lastikleri, bebeğinize ve ebeveynlere  konforlu bir sürüş  garanti eder. Özel stabilite ile pnömatik lastiklerin konforunu  bebeğinize sunar.

Portbebe

Portbebenin içinde bulunan yumuşak ve ergonomik yatak sayesinde,bebeğiniz rahatlıkla uyuyabilir. Bebeğiniz portbebenin içinde her zaman sağlıklı ve konforlu bir duruş sağlar.

Alışveriş Sepeti

Alışveriş sepeti bebeğinizin ve sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde geniş olarak tasarlanmıştır. Alışveriş esnasında bebeğinizin ve sizin ihtiyacı olan malzemeyi sepetinize rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Böylece bebeğinizle birlikte alışveriş macerasına keyifle devam edebilirsiniz.

Bireysel Tutma Kolu Yüksekliği

Kombine bebek arabanızın tutma yüksekliği, yalnızca sırtınızı korumakla kalmayacak, aynı zamanda tüm aileniz kendi vücut anatomisine göre sürüş deneyimini ayarlanabilir şekilde yaşayacaktır.

En Uygun Masa Kenarı Yüksekliği

Bebek arabasının yüksekliği özel olarak tasarlanarak sizin ve bebeğinizin yaşamını her daim kolaylaştırmaktadır. Yemek masasında,kafede veya herhangi bir ortamda daha fazla yakınlık kurmanızı sağlar. Mutluluğunuza her zaman yakın olursunuz.

Çocuk Oyuncağı

Bebeğinizle daima ilgilenmek istediğinizi biliyoruz. NOAX bunu sizin için mümkün kılar. Bebeğinizle günlük yaşam NOAX ile artık çocuk oyuncağı.

Çocuk Güvenliği

NOAX bebek arabası size sadece iyi bir his vermekle kalmaz, aynı zamanda bebeğinize 4 yaşına kadar güvenli bir yol arkadaşıdır.

Donanım Harikası

NOAX kararınızla, kapsamlı aksesuarlarımızla diğer tüm kararları alırız ve bunun yerine size şansınızla kaygısız bir zaman veririz.

Özellikler

Çerçeve katlanmış: 80 * 60 * 30 cm
Lastikler ile ağırlık: 8,5 kg
Lastiksiz ağırlık: 5.8 kg
Lastik boyutu: 10 inç
Sepet: 33 * 38 * 22 cm
Bebek küvet içinde: 75 * 33 cm’ye kadar