PICO

PICO bebek arabası küçük boyutu sayesinde uçakların bagaj bölmelerine rahat bir şekilde sığmaktadır. Bir seyahat arabası olarak bilinen Pico bebek arabası ekstra küçük boyutu sayesinde , evinizde ve seyahatinizde yer kaplamaz. . 5 noktalı emniyet kemeri sayesinde bebeğiniz ekstra güvendedir. Pico bebek arabasını yatma pozisyonuna getirerek bebeğinize tatlı rüyalar görmesini sağlıyabilirsiniz. Önde kilitlenebilen yay ve yüklü hava haznesi lastikleriyle, zorlu yol şartlarına her daim hazırsınız. 22 kg kadar bebeğinizi güvende taşımaktadır.

5,555.006,666.00

  • British Green
  • Carbon Black
  • Denim Patch
  • Silver Shadow
  • Stardust Grey
Stok kodu: Yok Kategoriler:
Renk Seçenekleri

British Green, Carbon Black, Denim Patch, Silver Shadow, Stardust Grey

PICO ile dünyayı keşfedin

Buggy Pico, maceralar ve zorlu yol şartlarında bebeğiniz ihtiyacı olan herşeyi birleştirmektedir. El bağajına dahil her yere rahat bir şekilde sığmaktadır,  Kullanımı ebeveynler için çok kolaydır ve bebeğiniz için oldukça güven sağlamaktadır.  Tüm aileler için yeni bir serüven

Akıllı Bir Adamcağız

Buggy Pico, tüm seyehatinizde sizlere eşlik eden kompakt bir bebek arabasıdır. Kuş kadar afif olması ebeveylere ekstra rahatlık sağlamaktadır.  Küçük katlanabilir boyutu sayesinde seyahatinizde yer kaplamadan rahat bir şekilde yanınızda götürebilirsiniz. Yanında entegre taşıma kayışı sayesinde omuz üzerinden kolayca taşıyabilirsiniz.

Özel Üretim Reflektör

Pico bebek arabası rakiplerine göre  her zaman bir adım öndedir. Sizleri ve bebeğinizi gece ve gündüz demeden özel reflektör sayesinde görülmenizi çok daha kolaylaştırır. Pico bebek arabasıyla her zaman görünür ve güvende olursunuz. Seyehat halinde özel reflektörler parlamanızı sağlar, böylece her zaman güvende ve görünür olursunuz.

Akıllı Süspansiyon

Merkezi mafsaldaki akıllı süspansiyon sistemi ve dört lastikte bulunan süspansiyon sayesinde bebeğinize maksimum sürüş konforu sağlar. Engebeli kötü yol şartlarında sarsıntısız sürüş sağlamaktadır. Böylece bebeğiniz dünyayı rahatsız edilmeden  konforlu bir şekilde keşfedebilir.

Akıllı fonksiyonlar

Ekstra Kompakt

Sınırsız hareketlilik

Önce Güvenlik

Parlamana izin ver

Buggy Pico bebek arabanızın her tarafı reflektörlerle donatılmıştır, böylece bebeğiniz akşam yürüyüşlerinde bile görünür olur.

ekipman mucizesi

PICO bebek arabası üretiminde  her şeyi düşünerek çok kapsamlı aksesuarları ile birlikte sonraki maceranıza hemen başlayabilirsiniz.

Aksesuar

Daha da ileri gittik ve size daha fazla hareketlilik sunan aksesuarlar geliştirdik. Aksesuar mağazamızda bebek koltuğu için adaptörler, eşleşen bir tasarımda bir footmuff ve bir seyahat çantası eldeedebilirsiniz.

Seyahat Çantanız

Travelbag taşıma askısı ile arabanızı sırtınızda taşıyabilirsiniz ve her zaman seyahatlerinizde sizlere rahatlık ve taşıma kolaylığı sağlar.

Özel Üretim Uyku Tulumu

Uyku tulumu bebeğinize daha fazla konfor ve koruma sağlar. Bebeğinizi rüzgardan ve kötü hava koşullarından korur, böylece bebeğiniz her zaman huzurludur.

Adaptörleriniz

Özel Adaptörler ile bebek araba koltuğunuzu arabanıza bağlayabilirsiniz, böylece bebeğiniz otomobilinizde her zaman güvende olur.