PLIA

PLIA bebek arabası bebeğinizi 22 kg’a kadar taşır ve ekstra konfor sağlar. Plia Buggy geniş bir oturma alanına sahiptir. Hava odası lastiklerinin süspansiyonu sayesinde yüzeydeki tüm kusurları ve eşitsizlikleri gidererek bebeğinize konfor sağlar. 5 noktalı emniyet kemeri ve ayarlanabilir tutma kolundaki emniyet halkası sayesinde her maceranın tadını güvenli bir şekilde çıkarabilirsiniz.

5,555.00

  • British Green
  • Carbon Black
  • Denim Patch
  • Silver Shadow
  • Stardust Grey
Stok kodu: Yok Kategoriler:
Renk Seçenekleri

British Green, Carbon Black, Denim Patch, Silver Shadow, Stardust Grey

Sonsuz hareketlilik için

PLIA bebek arabası sizi ve bebeğinizin hayatını olabildiğince kolay hale getirir. Katlandığı zaman kompakt hale gelmesi ile beraber hiç bir türlü açılmamaktadır. İhtiyaç halinde her zaman hazır bir şekilde sizi bekleyecektir.

Aşk İle Plia

PLIA bebek arabası katlanması kolaydır, herhangi bir yerde saklanabilir ve kompakt seyahat arkadaşınızdır. İterken sağlıklı bir duruş sürdürmek için, itme kolunu boyunuza göre ayarlayabilirsiniz.

Bir ışık yanıyor

PLIA bebek arabası tamamen reflektörlerle donatılmıştır. PLIA bebek arabası her zaman bir adım önde olduğundan, sizin ve bebeğinizin hemen görülmesini sağlar ve seyehat ederken ekstra güvenlik sağlar. PLIA ile herkesin gözü sizin ve bebeğinizin üzerinde olur.

Sonsuz Hareketlilik İçin

PLIA bebek arabası sizi ve bebeğinizin hayatını olabildiğince kolay hale getirir. Katlandığı zaman kompakt hale gelmesi ile beraber hiç bir türlü açılmamaktadır. İhtiyaç halinde her zaman hazır bir şekilde sizi bekleyecektir.

Akıllı fonksiyonlar

Ekstra Kompakt

En küçük katlama boyutu

Önce Güvenlik

Parlamana izin ver

Buggy Plia bebek arabasının  her tarafı reflektörlerle donatıldığı için bebeğiniz ile siz akşam yürüyüşlerinde hep göz önünde olursunuz. Böylece bebeğinizle akşam korunaklı bir şekilde seyehat edebilirsiniz.

ekipman mucizesi

PLİA bebek arabası üretiminde  her şeyi düşünerek çok kapsamlı aksesuarları ile birlikte sonraki maceranıza hemen başlayabilirsiniz.

Basit ve akıllı katlama mekanizması. Katlandığında kompakt ve kendi kendine ayakta durur.

Alışveriş sepeti: 2 kg
koltuk: 35 cm
Maksimum çocuk ağırlığı: 22 kg

Aksesuarlar

Daha da ileri gittik ve size daha fazla hareketlilik sunan aksesuarlar geliştirdik. Aksesuar mağazamızda bebek koltuğu için adaptörler ve uygun bir tasarımda bir uyku tulumu bulacaksınız.

Özel Üretim Uyku Tulumu

Uyku tulumu daha da fazla konfor ve koruma sağlar. Bebeğinizi rüzgardan ve kötü hava koşullarından korur, böylece bebeğiniz her zaman huzurludur.

Adaptörleriniz

Özel Adaptörler ile bebek araba koltuğunuzu arabanıza bağlayabilirsiniz, böylece bebeğiniz otomobilinizde her zaman güvende olur.