Size ve mutluluğunuza 4 yaşına kadar eşlik eder.

MY JUNIOR® SIENNA

MY JUNIOR® SIENNA DENIM

Stil

Retro Tasarım

Sienna bebek arabası doğada kullanılabilecek en kaliteli malzemelerden üretilerek bebeğinize ve sizlere konforlu ve sağlıklı sürüş keyfi yaşatır. Özel ekip tarafından tasarlanan Sienna bebek arabası klasik araba severlerin en büyük tutkusu. Retro tasarımı bebek arabasının her detayına işlenmiştir. Sezgisel süspansiyon ve hava ile doldurulmuş özel lastikleri her türlü yol koşullarında sizlere konfor ile eşlik eder.

Tasarımdaki ilham ile

Rahat İç Mekan

Özel üretim ekstra geniş olarak tasarlanan iç haznezi bebeğinizin ekstra konfor sağlamaktadır. Özel üretim yastık seyehat anında bebeğinize konforlu bir gezi sağlar. Ekstra güçlendirilmiş süspansiyon sayesinde engebeli yollarda bebeğiniz hiç bir şey hissetmiyerek dünyasını izlemeye devam eder. Sienna bebek arabasının özel üretim süspansiyonu ve teker sabitlemesi sayesinde mükemmel denge sağlar.

Ekstra konfor.

Ekstra Geniş Taşıma Çantası

Ekstra geniş olarak tasarlanan taşıma çantası bebeğinizin eşyaları yanı sıra sizin ve alışverişe çıktığınız zaman aldığınız ürünlerin muhafaza etmesi için özel üretilmiştir. Sizlere maksimum depolama alanı sunmaktadır. Alışveriş sepeti kolayca çıkarılabilir, böylece alışverişlerinizi doğrudan ve kolayca yapabilirsiniz.

Ekstra depolama alanı.

Kararlılık

Özel Üretim X Şase

Yüksek kaliteli alman işçiliği ve sağlam şasesi My Junior Sienna sizin bebeğinizin en güvenilir yol arkadaşıdır. Retro bir görüntüye sahip olan Sienna bebek arabası en son teknoloji ile üretilmiş olup ebeveynlere ekstra güven vermektedir.

Retro Tasarım Son Teknoloji.

Merkezi Park Freni

Özel üretim ayak freni sayesinde tek tıkla Sienna bebek arabası sıkıca korumaya alabilirsiniz, bu da bebek arabasına güven içinde durmasını sağlar. Bebeğinizin güvenliğini ekstra önemsediğimiz için Sienna bebek arabasını yüksek kaliteli işcilik ve sağlam malzemeler ile üretilmiştir. Her şey mutluluğunuz için.

Ekstra sağlam.

Sağlıklı Yatma Pozisyonu

Ergonomik sırtlık ve ayaklık sayesinde bebeğinizin konumuna göre ayarlanabilmektedir. Bebeğinize en iyi uyku pozisyonu ayarlamak için sırtlık üç seviyeye kadar ayarlanabilir ve bebeğinize ekstra konfor sağlar. Boyutu ayarlanabilen 5 noktalı emniyet kemeri mümkün olan en güvenilir tutuşu sağlar.

Ergonomik uyku yüksek güvenlik.

Konfor

Oturma Ünitesi

Vizyonumuz her zaman ebeveynlerin ve çocukların ihtiyaçlarını koşulsuz bir şekilde yerine getiren bebek arabası olmuştur. Bu hayalimizi Sienna bebek arabası ile gerçek oldu. Sienna bebek arabası ihtiyaç duyduğunuz anda oturma ünitesi istediğiniz şekilde size ve bebeğinize konumuna göre özel olarak ayarlanır ve sizlere ekstra konfor ve sürüş keyfi sağlar.

Konfor ile.

Puset

Özel Şık retro tasarım ve en son teknolojinin birleşimi My Junior Sienna’yı çok özel bir bebek arabası haline getiriyor. Tüm aksesuarlar sienna bebek arabasına monte edilebilir, böylece modern bebek arabalarının pusetlerinin rahatlıkça kullanabilirsiniz.

Retro tasarım Yenilikçi mekanizma.

Port Bebe

Portbebenin alt kısmı oval olarak tasarlanmış olup bebeğinizin sallanmasını sağlayarak rahat bir şekilde rüyaya dalmasına yardımcı olur. Portbebenin İç kısmında ayarlanabilen özel mekanizma sayesinde bebeğinizin sırt pozisyonunu ayarlayabilirsiniz.

Ekstra rahatlık ve uyum.

Güvenilir

Yüksek kaliteli kumaşlarımıza tam olarak güvenebilmeniz için Ökotex mührü ile sertifikalandırılmıştır. Kir ve su tutmaz. Çocuğunuzun baş ucundaki bebek arabasının tüm malzemeleri bebeğinizin sağlığı için % 100 pamuktan imal edilir.

Her zaman güven ile.

Tüv Nord’un desteğiyle, size ve bebeğinize eşlik eden bebek arabalarımıza Plus X Tasarım Ödülü verildi.

Daima ek güvenlik ile.

Refahınız bizim için çok önemli olduğundan, bebeğinizle size eşlik etmek için her türlü çabayı gösteriyoruz. Bu yüzden My Junior, 2 yıllık yasal garanti süresi boyunca tüm kombin bebek arabalarında ekstra 1 yıl firma garatisi vermektedir. Böylece 3 yıllık kullanım süresinin tamamı boyunca teknik bakım desteği görürsünüz.

Ekstra Garanti.

Doğumdan İtibaren

Ayarlanabilir Yön

Dünyayı Keşfetsin