Sienna

Şık My Junior Sienna arabası, kişiye özel bir retro bebek arabası. Kombikinderwagenset size ve şansınıza yaşamın 4. yılına kadar eşlik eder. Bebek arabası setinin kapsamlı teslimat kapsamı, yüksek kalite ve sağlam X çerçevesi, Sienna Retro bebek arabasını mükemmel bir arkadaştır. Sezgisel süspansiyon ve hava dolu lastikler her turu bir deneyim haline getiriyor.

3,000.00

 • Black Edition
Stok kodu: Yok Kategoriler:
Renk Seçenekleri

Black Edition

Klasik, Modern, Ebedi

My Junior Sienna bebek arabası, kombine bebek arabaları içinde şık olandır. Sahip olduğu son derece şık Retro-dizayn sayesinde her zaman her yerde göze çarpar; bebeğinizle nerde istersen ol. Son derece kaliteli işlemeleri ve stabil ayaklığı sayesinde My Junior Sienna her zaman yanında olacak mükemmel bir refakatçidir. Bu kombine bebek arabasının stil sahibi ve klasik tasarımına rağmen teknik özellikleri en güncel durumdadır. Sahip olduğu süspansiyon sistem, günümüz şartlarına uyarlanmıştır, böylece My Junior Sienna bebek arabasını günlük hayatında da en mükemmel biçimde kullanabilirsiniz. My Junior Sienna bebek arabası şık olarak anılmaya hak ediyor ve bu şıklığıyla klasik dizayn ile en modern teknik arasında bir köprü kuruyor.

Sürmesi Çok Kolay

Şık kombine bebek arabamızın sunduğu eğlence sadece şık görüntüsünden kaynaklanmıyor. My Junior Sienna bebek arabasının sahip olduğu ayarlanabilir sap sayesinde sizin boyunuza göre kolayca uyum sağlayabilir ve kolayca yönlendirilebilir. My Junior Sienna kombine bebek arabasında öne çıkan en büyük özelliktir rahatlık. Sienna arabanın sahip olduğu çok işlevli ve geniş spor koltuk bebeğinize bolca yer sağlıyor ve bebeğiniz her pozisyonda azami derecede rahatlığı yaşayacak.

Çok Yönlü Seyahat Sistemi

Stil sahibi Retro-dizayn ve en yeni teknik özelliklerin bulunduğu bu kombinasyon, My Junior Sienna bebek arabasını çok özel bir bebek arabası yapıyor. Tüm başlıklar bu model üzerine monte edilebilir, yani modern bebek arabalarının sunduğu avantajların hepsinden tümüyle faydalanabilirsiniz. Ana kucağını ve diğer tüm başlıkları da istediğiniz yönde takabilirsiniz, böylece geziniz sırasında bebeğinizi her zaman görebilirsiniz veya bebeğinizin dünyaya keşfetmesini sağlayabilirsiniz.

7 Kat Bulutlarda Olmak Gibi

My Junior Sienna bebek arabasının süspansiyon sistemi geçtiği sayısız optimizasyon süreci sonunda mükemmel bir hale getirilmiştir ve hem bebeğinize hem size çok özel bir keyif sunar. Şehir içi alışveriş turlar veya odun ve taş üzerinde orman ve arazi yürüyüşleri hiç fark etmez, kombine bebek arabası içinde bebeğiniz her zaman güvendedir ve geçtiği engebeliklerden habersizdir.

Kolayca Yanında Götür

My Junior Sienna bebek arabasının bebek yatağının tek özelliği sahip olduğu şık tasarım değil, aynı zamanda hafifliğiyle de ön plana çıkıyor. My Junior bebek yatağında bulunan sap sayesinde bebeğinizi taşımak sizin için bir çocuk oyuncağı olacak. Ayrıca bebek yatağını beşik olarak da kullanabilirsiniz. Bu beşik bebeğine rüyalar alemini bulmakta yardımcı olacaktır. Beşik işlevine artık ihtiyaç duymadığında yatağı dinlenme pozisyonuna getirmeniz yeterlidir, böylece bebeğinize gerekli rahatlığı sağlayabilirsiniz. My Junior Sienna bebek arabası, kombine bebek arabasına uygun son derece şık tasarımlı geniş bir bez çantası ve pratik bir alt açma setiyle birlikte sunulur. Aynı zamanda cibinlik ve yağmurluk da My Junior Sienna paket içeriğindedir. Böylece siz ve bebeğiniz tüm hava şartlarına hazırlıklı olursunuz.

Teknik Detaylar

 • Kaliteli 8-kademeli ayarlanabilir ECO-deri kayar sap
 • Yenilikçi, koruma kılıflı 4 kat süspansiyon sistem
 • Tüm tekerler sabit durabilir
 • Pnömatik tekerler
 • Azami taşıma ağırlığı: 20 kg

Malzemeler

 • Ayaklık: çelik ve plastik
 • Bebek yatağı iç bölme: kaliteli %100 pamuk
 • Bebek yatağı ve spor koltuk için ftalat içermeyen PVC malzemeden imal şeffaf yağmurluk
 • Dış kumaşlar poliüretan ve polyester malzemeden üretilmektedir.

Ağırlık

 • Ayaklık ve tekerler 9,8 kg
 • Teker hariç ayaklık 6,4 kg
 • Ayaklık + bebek yatağı 13,5 kg
 • Ayaklık + baston puset: 13,5 kg

Teker Boyutu

 • Ön: 14 inç; arka: 14 inç