VITA Hope

My junior Hope Travel sistem bebek arabası en son teknoloji ile donatılmış olup ek olarak reflektör ve mükemmel yol tutuş performansına sahiptir.  Bebeğinizin günlük yaşamını kontrol etmek için özel olarak üretilen gözetleme penceresi sayesinde her zaman gözünüz bebeğinizin üzerinde olur. GOTS sertifikalı özel iç kumaşlar sayesinde bebeğinizin sağlığı ve konforu en üst düzeyde korunmaktadır. Özel üretim Yastıklı oturma ünitesi ekstra hafiflikle beraber tek elle katlanan mekanizması ile bebek arabası kompakt bir şekilde katlanabilmektedir. Geniş taşıma çantası ve alışveriş sepeti bebeğinizle gezerken yükünüzü ekstra hafifletir. Hope bebek arabası sizin ve çocuğunuzun en iyi yol arkadaşıdır.

5,000.00

  • Black Night
  • Black River
  • Lava Grey
  • Moss Green
  • Moss Grey
  • Sandy Beach
  • Stone Grey
Stok kodu: Yok Kategoriler:
Renk Seçenekleri

Black Night, Black River, Lava Grey, Moss Green, Moss Grey, Sandy Beach, Stone Grey

Günlük yaşamınızı mobil hale getirir

Bebeğiniz ile beraber gezerken güvenlik endişeniz olmadan hızlı ve pratik olabilirsiniz.  5 noktalı Güvenlik mekanizması sayesinde bebeğiniz her zaman güvende.

Taşıması kolay, tek elle kompakt bir şekilde katlanabilmesi ebeveynlere ekstra rahatlık sunmaktadır. Ekstra güçlendirilmiş süspansiyon sayesinde bir sonraki maceranızda sizlere nazikçe eşlik eder.

Sevginin ve güvenliğin getirdiği avantajla

83 cm çapında ve ayarlanabilir koltuk başlığına sahip portbebe bebeğinize daha geniş ve konforlu alan yaratır. Bebeğiniz GOTS sertifikalı pamuktan yapılan ergonomik şilte içinde daha konforlu ve güvenlidir. İnsanlar bebeğinizi gözetleme penceresinden keşfeder.

Eğlence ve oyun aşkıyla

Yastıklı oturma ünitesi düz yatma pozisyonuna ayarlanabilir ve küçük katlanabilir bir boyuta sahiptir. Toplam ağırlığı 1,2 kg olan Hope bebek arabası hafifliği ile göz kamaştırmaktadır. Ayarlanabilir ayak dayama yeri, gözetleme penceresi ve sırtlıktaki eşya gözü gibi birçok özellikleri mevcuttur.

Akıllı güvenlik

My Junior Hope akıllı bir manyetik mekanizma kullanır. My Junior tarafından özel olarak tasarlanan münferit fişler manyetik olarak bir araya gelir ve özel olarak geliştirilmiş kapakla kapatılır. Sıkı tutar ve sadece bir yetişkin tarafından serbest bırakılabilir.

Güvenliğinizin getirdiği mutlulukla

Yeni My Junior Hope kombinasyon bebek arabanız size sadece umut vermekle kalmaz, aynı zamanda onu yerine getirir. TÜV Nord tarafından onaylanan lastikler ve taşıyıcılar üzerindeki reflektörler ile en yüksek düzeyde sizin ve bebeğinizin güvenliğini sağlıyor ve bebeğinizi koşulsuz olarak koruma sözü veriyor.

Güvenli sürüş keyfi

Yolculuğunuz ne kadar engebeli inişli çıkışlı olsa bile, My Junior Hope bebek arabası sizi her zaman doğru yola sokacaktır. Güvenilir yol tutma sistemi, hava haznesi lastikleri ve küçük dönüş çemberi, arazi kullanımı için uygun hale getirir ve güvenli sürüş keyfi vaat eder.

Rakamlarla HOPE

Lastiklerle ağırlık 8,3 kg
Lastiksiz ağırlık 5,2 kg
Lastik boyutu 12″ | 10″
Alışveriş sepeti 3 kg max
Bebek küveti içinde 83*35 cm

Kaygısız Paketiniz

2’si 1 arada pakete dahil:
Bir alışveriş sepeti ile bir raf
Kapaklı bir bebek banyosu
Rüzgar korumalı spor koltuk
Bezi çanta
Yağmur koruması (banyo ve spor koltuğu)
Cibinlik (küvet)
Davlumbaz için güneşlik

3’ü 1 arada pakete dahil:
Safee bağdaştırıcısı MyConnect
Rüzgar korumalı bebek oto koltuğu