Şık, zarif ve en küçük tornalama dairesi.

VITA HOPE

VITA DENIM

VITA UNIQUE

VITA VEGAN LEATHER

VITA

Dizayn

Yeni Trendler

Bebek arabası aksesuarlarımızı son trendin renk ve şekillerini göre birleştirdikBu sayede bebek arabasının farkındalığını en son seviyeye çıkardık. Sizlere özel yeni trende uygun sırt çantası herkesin göz bebeği olacaktırEn büyük ilham kaynağımız her zaman bebeğinizdir.

Muhteşem yaşam tarzı

Renkli Duygular

En son renk varyasyonları ile karşımıza çıkan vita bebek arabası bebeğinizin hayatına renk katmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile bebeğinizin yaşamının her alanında mutlu olmasını sağlıyacaktır. Yeni güne mutlu bir şekilde uyanacak olan bebeğiniz hayata karşı olan bakışı renklenecek ve sizlere ekstra keyif sunacaktır.

Daima zarafet

Eko Deri

Özel üretim kumaş dokunduğunuz andan itibaren ne kadar özel olduğunuzu sizlere hissetirecek. Üretiminde insandan ve doğadan yararlanılmıştır. Şık görünümü sayesinde kullanırken ekstra zevkle süreceksiniz. Eco deri kumaşı sayesinde kullanımı rahat ve güvenilir. İlk kullanımdan itibaren herkesin gözü sizin üzerinizde olacak.

Her zaman güzel tasarım.

Yenilik

Üstün İklim Teknolojisi

Sadece bebek arabasının malzemeleri optimum hava sirkülasyonunu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda taşıma sapındaki ve oturma ünitesindeki hava yuvası üstün bir denge sağlar. 

DAİMA FERAH

Masa kenarları için uygun yükseklik

Bebek arabası, 80 cm’lik masa kenarı yüksekliğine mükemmel şekilde uyarlanmıştır.  Bebeğinize bakmak istediğiniz için kombi bebek arabası her zaman ihtiyacınız olan yerdedir.

Her zaman yakınınızda.

Ayarlanabilir Portbebe Başlığı

Gördüğünüzden çok daha fazlası var. Ama görebileceğiniz şey bunun önünü açar. Portbebenizin baş dayanağı ayarlanabilir, böylece dünyayı birlikte keşfedebilir ve bebeğiniz bir çok şey keşfedebilir

Daima konfor

Konfor

TÜY kadar HAFİF

Bebekli veya bebeksiz, bebek arabanızı artık daha konforlu ve sağlıklı bir şekilde merdiven veya kaldırım gibi  tüm engebeli yollardan indirip çıkarabilirsiniz. Özel üretilen alüminyum, ekstra dayanıklı ve hafif şasesi sizlere bu olanağı sağlar. Maksimum stabilite ve minimum ağırlık sizler için özel olarak tasarlandı.

Ekstra Hafiflik

Geliştirilmiş süspansiyon sistemi

Özel dörtlü süspansiyonumuzla birlikte tarafımızdan geliştirilen Şok Emme Sistemi (SAS), size ve bebeğinize gün boyunca ekstra konfor sağlar. Süspansiyon ihtiyacınıza göre ayarlanabilir. Tüm arazi koşullarında durmaksızın sürüş keyfinize devam edebilirsiniz.

Her zaman konfor ile.

SADECE TEK BİR TIKLAMA İLE

Kolay kullanım için bebek arabası her zaman istenilen konuma getirilebilirİsteğe bağlı olarak oturma ünitesi tek bir hareket ile istediğiniz şekilde katlanabilir.

Her zaman yenilik.

Güvenilir

Doğumdan İtibaren

Ayarlanabilir Yön

Dünyayı Keşfetsin